+۹۸ ۷۱ ۳۲۳۰ ۶۶۳۱

همکاری در فروش

اگر به محصولات ما علاقه مندید و آنها را شایسته این میدانید که به دیگران معرفی شوند،‌ ما هم به این فکر میکنیم که اگر این کارا را انجام دادید چطور از شما تشکر کنیم. به همین جهت سیستم همکاری در فروش را در نظر گرفته ایم تا در ازای حسن نیتی که نسبت به ما داشته اید هدیه ویژه ایی به شما تقدیم کنیم.


ما را معرفی کنید، تخفیف بگیرید

به ازای هر نفر که بواسطه شما از سایت ما بازدید میکند ما ۱ امتیاز برای شما در نظر میگیریم. افرادی که معرفی می کنید لازم نیست حتما از ما خرید کنند. همینکه از وب سایت بازدید داشته باشند برای شما امتیاز در نظر گرفته می شود.

با این امتیازات میتوانید:

  • تخفیف بگیرید. هر امتیاز معادل یک دهم درصد تخفیف است. یعنی ۱۰۰ امتیاز برابر با ۱۰٪ تخفیف.
  • معادل نقدی آن را دریافت کنید. هر امتیاز برابر با ۵۰ تومان محاسبه میشود.

توجه: سقف تخفیف برای هر بار خرید ۴۰٪ درصد است. اگر امتیازات شما معادل ۸۰٪ تخفیف باشد، به ۲ کوپن تخفیف تقسیم شده و در دو خرید مجزا قابل استفاده است. اما در هر بار خرید محدودیتی در تعداد کالا نیست. همچنین کوپن توسط هر کسی غیر از خودتان نیز قابل استفاده است.
توجه: برای درخواست تسویه نقدی باید امتیازات شما حداقل معادل ۵۰ هزار تومان باشد. متاسفانه به دلیل محدودیت زمان قادر به واریز های مکرر در طول روز نیستیم.

چه کارهایی را نباید انجام دهید

  • سیستم همکاری در فروش ما کلیک های تکراری توسط یک نفر را یکبار بیشتر محاسبه نمی کند. لطفا از ربات یا سایر روش ها برای کلیک متوالی استفاده نکنید چرا که ممکن است باعث شود تیم بازاریابی ما اینکار را تقلب تشخیص داده و امتیازات شما از بین بروند.
  • کد شما به بزرگ یا کوچک بودن حروف انگلیسی حساس است. لطفا در آن تغییر ایجاد نکنید تا امتیازات شما همگی به درستی محاسبه شده و از حداکثر تخفیف لذت ببرید.

چطور شروع کنید

خیلی ساده است! فقط این فرم را پر کرده و روی دکمه دریافت کد همکاری کلیک کنید.

اگر قبلا کد همکاری دریافت کرده باشید، لینک فعال سازی آن به ایمیلتان ارسال میشود.