+۹۸ ۷۱ ۳۲۳۰ ۶۶۳۱

۱۳۹۶-۰۶-۰۶
تغییر کم هزینه دکور حال و پذیرایی با یک بودجه مناسب

احتمالا با خودتان فکر می کنید چندان شدنی نیست، اما واقعا می شود اگر کمی وقت بگذارید و به اطرافتان (در خانه) نگاهی بندازید متوجه می شوید که چیزهای..


۱۳۹۶-۰۶-۰۲
چه موقع یک کوسن را به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید

کوسن هدیه ایست که بگیر و نگیر دارد باید قبل از انتخاب، سلیقه شخص دریافت‌کننده این هدیه و شرایطش را بدانید تا بتوانید کوسنی به او هدیه دهید که از آن..


۱۳۹۶-۰۶-۰۲
کوسن به انگلیسی چه گفته میشود و انواع متعارف آن کدامند

کوسن در ویکی‌پدیا انگلیسی اینطور تعریف شده: یک کیسه نرم از مواد تزیینی پر شده با پشم، مو، پر، الیاف پلی استر، پلی استر، مواد غیر بافته شده و یا حتی..


۱۳۹۶-۰۵-۳۱
کوسن های مناسب مبل قهوه ای چه رنگی هستند

رنگ قهوه‌ای و کرم، رنگ‌های غیر قابل انکار در فضاهای داخلی هستند و معمولا در کف سازی، پرده و مبلمان زیاد استفاده می شوند وقتی رنگ غالب فضا قهوه ای و..


۱۳۹۶-۰۵-۲۶
چطور میتوانید لکه ها را از روی کوسن پاک کنید

خیلی اتفاق می افتد که یک حادثه باعث کثیف شدن کوسن مورد علاقه تان شود خوشبختانه اکثر کوسن های با کیفیت کاور جداگانه دارند و این موضوع باعث می شود..


۱۳۹۶-۰۵-۲۳
چطور از کوسن های خود مراقبت کنید که دیرتر کهنه شوند

کوسن‌های خانه شما غبار و آلودگی هوا را به خود گرفته و تغییر رنگ داده‌اند، بر اثر اتفاقات مختلفی لکه‌هایی مثل لکه قهوه و یا سس روی آن‌ها بوجود آمده..


۱۳۹۶-۰۵-۱۷
چرا از دومین کنفرانس یوایکس شیراز حمایت کردیم

کنفرانس تجربه کاربری شیراز یک کنفرانس با موضوع تجربه کاربری است که هر سال با موضوع ارتقای کیفیت زندگی با مشارکت طراحان تجربه از سراسر کشور برگزار..


۱۳۹۶-۰۵-۱۵
نکاتی برای انتخاب کوسن هایی که می توانند خانه شما را جذاب تر کنند

کوسن ها در انواع مختلفی از رنگ، طرح، اندازه و شکل وجود دارند چه نوع کوسن هایی بخرید که کامل کننده زیبایی اتاق شما باشند؟ اشتیاق به تغییر در ذات..


مطلب ۱ تا ۸ از ۸ مورد